Služby

Recepce
recepce je situovaná u vjezdu do kempu. Slouží samozřejmě zejména k zápisu hostů k pobytu, dále zde lze zakoupit různé drobnosti jako pohlednice, mapy, turistické známky, dřevo nebo grilovací uhlí. V recepci si také můžete nechat nabít telefon či notebook, případně i autobaterii, nebo namrazit chladící difuzory do přenosné chladničky. Také zde půjčujeme různé sportovní náčiní a hry, např. badminton, petanque, apod, a přenosná ohniště či grily.

Kiosek s občerstvením
kiosek se nachází v jihovýchodní části tábořiště, poblíž recepce. Nabízí široký sortiment alko i nealko nápojů, rychlé občerstvení (párek v rohlíku, langoš, aj.), ale i "velká" jídla, např. smažený sýr, řízek s hranolky, pizzu, a další. Samozřejmostí je točené pivo, kvalitní espresso i zmrzlina. Můžete si zde také nechat nabít mobil nebo notebook, dále půjčujeme vybavení na stolní tenis (stůl je hned za kioskem), šipky, karty a šachy... U kiosku je venkovní posezení s kapacitou 40 míst, situované ve stinném lesním prostředí. Vaše děti zabaví šplhací věž se skluzavkou nebo pískoviště.

Provozní doba
červenec a srpen: denně 9:00 - 23:00
červen a září: PÁ: 17:00 - 23:00, SO: 9:00 - 23:00, NE: 9:00 - 18:00

Obchod s potravinami
obchod najdete v Jablonné nad Vltavou, cca. 3,5 km od kempu. Dostanete zde nejen čerstvé pečivo, uzeniny, mléčné výrobky a další základní potraviny. Součástí obchodu je i cukrárna nabízející sortiment dortíků a zákusků, ale třeba také chlebíčky a samozřejmě kopečkovou nebo točenou zmrzlinu.

Provozní doba
červenec a srpen: denně 7:30 - 17:00
září: PO, ÚT: zavřeno, ST, ČT, NE: 7:30 - 17:00, PÁ, SO: 7:30 - 18:00

Půjčovna lodiček
lodičky nabízí řadu různých typů rekreačních plavidel. Můžete si zde zapůjčit nafukovací člun s motorem, širokou stabilní pramici, vodní šlapadlo nebo paddleboard. Najdete ji v severní části kempu, na molu v zátoce nebřišského potoka.

Provozní doba:
v červeneci a srpnu: denně 10:00 - 19:00
(poslední zápůjčky v 18:00)

ceník