Stanování a karavaning

fotka kempu Převážnou část plochy Lesního tábořiště tvoří prostor pro stanování a karavaning, s kapacitou zhruba 50 míst.
Tento prostor je dost specifický a nepodobá se kempům s rozlehlými zatravněnými loukami. U nás jsou stanovací místa v lesním prostředí volně rozmístěna mezi stromy a tudíž jsou velmi rozmanitá. Najdete zde místa malá i velká, rovinatá i svažitá. Většina míst umožňuje parkování auta přímo u stanu, některá ale umístění vozu neumožňují, na druhou stranu díky okolnímu podrostu nabízejí soukromí, které byste v kempu nečekali. Menší stan lze postavit skoro kamkoli, avšak pro karavany a obytná auta je vhodných míst už méně. Počítejte také s tím, že umístění karavanu může být s ohlededem na svažitý terén a množství stromů poněkud obtížné. Ze stejného důvodu je tábořiště vhodné jen pro stany a menší karavany do celkové délky asi 6 m.
Pokud byste chtěli stanovat přímo u břehu, počítejte že takových míst je v kempu jen pár a v hlavní sezóně jsou většinou všechna obsazena. Na druhou stranu, ze kteréhokoli místa v kempu je to k vodě méně než 100 m.

K pobytu se zapisujte při příjezdu v recepci u brány. Pokud zde nikoho nezastihnete nebo přijedete mimo provozní dobu recepce, můžete se ubytovat sami; nejprve si najděte vhodné místo, pak teprve vjeďte do kempu autem a postavte si stan nebo umístěte karavan. Následně se přijďte zapsat k pobytu, podle provozních hodin a pokynů vyvěšených na recepci.

Volná místa a obsazenost kempu

Upozorňujeme, že místa pro stanování a karavaning u nás nelze předem rezervovat.
Abychom vám pomohli zvolit vhodný termín pobytu a odhadnout, zda budou volná místa, uvádíme zde několik poznatků ohledně obvyklé návštěvnosti kempu: